ריהאנה מתנצלת על העיכוב בהוצאת האלבום

ריהאנה התנצלה בפני מעריציה והודתה כי היא לא תוציא אלבום חדש בקרוב בגלל שהיא עסוקה מאוד.

 

ריהאנה, ששומרת על תומכיה המכונים חיל הים (Navy), מחכה לשחרר את התקליט התשיעי שלה מאז שהוציאה את 'אנטי' בשנת 2016, אך היא כרגע עסוקה במיזמים אחרים, כולל מותג האופנה שלה.

 

לשאלה מתי תשחרר את האלבום הבא, היא אמרה: "כל מה שאעשה אצטרך להיות בטוחה, אם זה האלבום, הבושם, ההלבשה התחתונה, האיפור או האופנה. אתם תצטרכו לחכות. חיל הים, אני כל כך מצטערת."

 

אך נראה כי האלבום הבא נמצא ברדאר של הכוכבת בת ה-31, מפני שהיא דחתה הצעות להופיע בתוכנית ה- Half Bowl Half Time בפברואר, בטענה שהיא צריכה לעבוד על האלבום שלה.

 

"עדיין יש לי אלבום לסיים. אתם שואלים אותי על סופרבול? המעריצים שלי יושבים לי על הצוואר." אמרה הזמרת.

 

בינתיים, ריהאנה הודתה שהיא תשמח להקליט משהו עם ליזו. "אני אוהבת את ליזו. היא כל כך טובה. הייתי משתפת איתה פעולה, כאילו, היא מעולה."

 

לפני מספר ימים דווח שהאלבום החדש שלה ייצא בדצמבר. כמה כתבים צרפתים העלו לטוויטר את הגילוי במהלך השתתפותם באירוע המושב הפתוח של יוניברסל מיוזיק. אחד מהציוצים של העיתונאי סטיבן בלרי מתורגם כ:"האלבום החדש של @Rihanna ייצא בדצמבר! #OpenSessionUniversal (sic)."

 

ביוני, הזמרת אישרה שהיא עדיין עובדת על הקלטת החומר החדש, אך עדיין אין לה תאריך שחרור לאלבום. כשנשאלה כמה המעריצים יצטרכו עוד לחכות, היא אמרה: "הלוואי שידעתי."