אף קיי איי טוויגס: "Holy Terrain"

מוקדם יותר השנה, אף קיי איי טוויגס חזרה מהפסקה של שלוש שנים עם "Cellophane", שיר פרידה מינימליסטי, סטורני, שמרגיש כמו אגרוף למעיים. טוויגס היתה פגיעה מאוד, קולה מכאיב, וחושף פן מהורהר של עצמה שהאלבום השני שלה MAGDALENE הבטיח לחקור בפרטים קפדניים עוד יותר. עם זאת, הסינגל הרוחני "Holy Terrain" הוא תפנית ברורה מהדלילות של "Cellophane". טוויגס מציעה מבט מיוסר על תקופת ההתאהבות, כאשר התקשרות רומנטית עם אדם אחר מרגישה כמו חיים או מוות.

 

"Holy Terrain" הוא הרחבה של הופעת האורח של הזמרת ב"Fukk Sleep" של איי אס איי פי רוקי בשנה שעברה, אליו התאימה את עצמה בקלות. עם זאת, כאן המילים המעוררות של טוויגס והפלצטו שלה פוגשים את אור הזרקורים: "Now my fruits are for taking/And your fingers are stained/Do you still think I’m beautiful/When you light me in flames?" היא שרה באווריריות עם המקהלה סביבה. 

 

פיוצ'ר, האורח היחיד שמשתתף באלבום החדש, מביא בתגובה שורה קשה ומעציבה במיוחד: "We die, we die together, the prophecy complete/… If you pray for me I know you play for keeps", כך הוא שר, ובשלב מסוים אפילו מתחנן שלא להתייחס לאהבתו כאילו היתה לשווא. 

 

איפה שפעם טוויגס ביקשה מהמאהב לפייס את הצורך שלה בדבקות בשקרים אם זה הצורך, ב"Holy Terrain" היא עוברת לקרקע בטוחה ובולטת מספיק כדי להתחנן שהפעם יילך עבורה אחר ליבו.