אלבומה השני של דואה ליפה יהיה 'מסיבה'

דואה ליפה אמרה כי אלבומה השני הוא "פשוט מסיבה", מכיוון שהיא רוצה שהמעריצים שלה "ירקדו לאורך כל האלבום".

 

הזמרת בת ה-24 עובדת בימים אלה על אלבום נוסף אחרי אלבום הבכורה שלה שיצא בשנת 2017, ואמרה שהיא רוצה שהחומר החדש שלה ירים אנשים על הרגליים ויגרום להם "לרקוד לאורך כל האלבום".

 

היא אמרה: "אני מרגישה שאתם יכולים לרקוד לאורך כל האלבום. יש בו המון אלמנטים נוסטלגיים. יש שם אפילו קטעים משנות השלושים. זו פשוט מסיבה."

 

עוד הוסיפה כי "האלבום הזה הוא אחר. אני לא חושבת שזה היה כיף גדול אם הייתי מנסה לשחזר את הראשון. כאמנית את כל הזמן רוצה לצמוח, לשנות את הפרספקטיבה שלך ולנסות משהו חדש."

 

דואה כבר יודעת "בדיוק" איזה סוג של אלבום היא רוצה לעשות עבור המיזם האולפני השני שלה, ולמרות שהיא לא תיתן יותר מדי פרטים על תכני האלבום, היא אומרת שהיא הקליטה 50 או 60 שירים.

 

"לפני שהתחלתי, ידעתי כבר מה כותרת האלבום החדש שלי. ידעתי בדיוק מה אני הולכת לעשות. יש כמה שירים שמחים, חלקם על שברון לב, חלקם על התמודדות עם חיי ציבוריים ."

 

הזמרת מאמינה שההקלטה החדשה שלה תציג צד בטוח יותר בכתיבת השירים שלה, מכיוון שהיא כבר לא מתביישת לומר את דעתה ולהעלות רעיונות משלה.

 

בראיון למגזין The Face אמרה כי "[באלבום הראשון שלי] הייתי מוקפת אנשים שעשו זאת טוב יותר ממני – תמיד הרגשתי שאני לא מספיק טובה. הייתי נכנסת לאולפן המפיק, וכבר היה לי משהו שאנחנו יכולים לכתוב עליו, כי עדיין הייתי בתהליך של למצוא את הצליל שלי. הייתי זורקת רעיונות, ואם לא היינו משתמשים בהם בסופו של דבר, הייתי סוג של מתכנסת בתוך עצמי. רק אחרי שעשיתי את 'Hot­ter than Hell' ו'Last Dance' התחלתי להבין את זה, והדברים התחילו להישמע מעט מגובשים יותר. עכשיו אני לא מפחדת. ככותבים, לפעמים אתם צריכים להיות בסדר עם להגיד מה שאתם רוצים, אתם יודעים? אין תשובה לא נכונה. משהו יכול להיות מדהים הוא יכול להישמע מגוחך, זה באמת יכול לעבוד."