5 שאלות להחלטת מה השער הטוב ביותר לביתך

שער יכול להשלים את המראה של הבית, הגדר והרכוש שלך, אבל זה יכול להיות קשה לדעת באיזה מהם לבחור. ב- Chaytor Fencing Co, מומחי פתרונות השער של טאורנגה, אנו מציעים לך להשתמש בחמש השאלות הללו כנקודת מוצא כשאתה מתמודד עם ההחלטה החשובה של איזה שער הכי מתאים לבית שלך.

 

1 – מדוע אתה רוצה שער?

 

התחשבות במטרת השער שלך תעזור לך לצמצם איזו אפשרות מתאימה לך ולצרכים הספציפיים שלך. האם זה לאסתטיקה או לביטחון? למען בטיחות סביב בריכת שחייה או פרטיות סביב החצר שלך? שער של פאנל זכוכית, למשל, יעבוד נפלאות סביב בריכת שחייה, אך לא יעשה הרבה למען הפרטיות, ולכן חשוב להתחיל לשאול מדוע.

 

2 – כמה מקום יש לך?

 

שערים שונים עובדים טוב יותר עם גדלי צורות שונים וצורות, לכן המשימה הבאה שלך היא להעריך את המרחב שאתה עובד איתו. שבילים קצרים מתאימים לשער הזזה בו השער נפתח לצד הנכס שלך, תופס מקום קטן ויקר; שערים מסתובבים הם התאמה טובה לחניות ארוכות עם שטח שופע.

 

אם תבחר בשער מתנדנד, האם הוא ייפתח לנכס שלך או מחוצה לו? שוב, שקלו את החלל – אם יש תנועה קשה ברגל או ברכב, שער פנימי הגיוני; עבור בתים ברחובות שקטים או נכסים כפריים, שער מתנדנד כלפי חוץ עובד היטב.

 

3 – איזה סגנון אתה אוהב?

 

לבסוף, הכיף מתחיל – הגיע הזמן לבדוק איזה סגנון שער אתה הכי אוהב. ב- Chittor Fencing יש לנו מגוון של סגנונות שער, החל ממעקות אנכיות מסורתיות וכלה במשטחים אופקיים, שערי דוראפאנאל מינימליסטיים וכלה בשערי פאנלים בצבע אחיד. האם אתה רוצה שחור סטנדרטי או גימור מצופה אבקה שניתן לצבוע בכל צבע תחת השמש? האם תתאים את השער לפוסטים וצירים סטנדרטיים או שמותאם אישית יותר לסגנון שלך?

 

4 – האם אתה פועל אוטומטית?

 

שערים חשמליים נוחים, קלים לשימוש ומציעים אבטחה נוספת, וזו הסיבה שהם הופכים לבחירה פופולרית. עם זאת, הם עולים יותר משערים סטנדרטיים, כך שתדירות השימוש בכמה וכמה איכויות אלה יכולות לעזור לך להחליט אם תכונה נוספת זו שווה את זה.

 

5 – האם אתה זקוק לפרטיות רבה יותר?

 

אם אתה רוצה ששער יספק קצת פרטיות לחצר שלך – נניח שאזור הבילוי שלך נמצא בגובה הרחוב או קרוב מדי לשכנים – שער פחות שקוף עשוי להיות מתאים יותר.

 

אם אתה יודע איזה שער תרצה להשלים את הגדר שלך, או שאתה רוצה עזרה נוספת בבחירת כניסה, דבר עם אנשי הגדר ומומחי השער בחברת צ'ייטור גידור של טאורנגה.