3 טיפים לסרטוני אינסטגרם מעולים עבור המותג שלכם

סטורי באינסטגרם

תכונת הסטורי היא דרך נהדרת לפרסם תוכן באינסטגרם ולהתחבר לעוקבים שלכם.

 

במקום לשלוח סרטונים בנפרד או לחכות לעוקבים שיעברו על הפיד שלהם (או יבקרו בדף שלכם), אתם יכולים לשתף תוכן וידאו בסטורי שלכם. העוקבים שלכם יקבלו הודעה מיד שפרסמתם תוכן לראשונה מזה זמן.

 

החלק הטוב ביותר בתכונת הסטורי הוא שכאשר העוקבים מגיבים על תוכן הוידאו, התגובות שלהם יישלחו אליכם ישירות כהודעה פרטית. בדרך זו, תוכלו לתקשר איתם אחד על אחד ולזהות תחומים באסטרטגיות השיווק שלכם שזקוקים לשיפור.

 

וידאו בלייב

ממש כמו בפייסבוק, אינסטגרם מציעה גם פיצ'ר של וידאו בלייב. זו ההזדמנות המושלמת להתחבר לעוקבים שלכם. זוהי דרך נהדרת לדעת מה הלקוחות שלכם מצפים מהמותג שלכם ואיזה סוג תוכן וידאו הם אוהבים.

 

אתם יכולים לקיים סשן וידאו חי עם העוקבים שלכם באמצעות עובד שיכול לענות על שאלות שיש ללקוחות לגבי המותג שלכם. או שאתם יכולים לעשות זאת בעצמכם ולשאול ישירות את העוקבים שלכם לאיזה סוג שירותים הם מצפים מהמותג שלכם בעתיד.

 

הדבר הטוב ביותר בוידאו חי הוא שתוכלו לענות מיד על שאלות. מכיוון שהסרטון לא הוקלט מראש, העוקבים שלכם לא יצטרכו לחכות לתשובות.

 

לאחר מכן, תוכלו לקחת קליפים מהסרטון החי וליצור קמפיין וידאו המראה שאתם עושים את המאמץ לקיים אינטראקציה עם לקוחות.

 

התמקדו במוצר יחיד

כחברה מבוססת, יש לכם עשרות שירותים ומוצרים להציע. אך במקום להתמקד בכולם, אנו ממליצים להתמקד רק באחד.

 

התמקדו במוצר הפופולרי ביותר שיש לכם, או במוצר האחרון ביותר. ספרו לעוקבים שלכם על המוצר אך אל תעשו את הסרטון מכירתי.

 

זכרו כי אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שנועדה כדי שתוכלו להתחבר לקהל שלכם. אם אתם מציפים אותם בספאם באמצעות מוצרים, שירותים והרבה מאוד תוכן, אתם רק תרחיקו אותם מכם.

 

התמקדו בהפקת סרטון כל שבועיים או שלושה שמתמקד בשירותים האחרונים שאתם מציעים. זה ייצור מודעות למותג וייתן לקהל שלכם שפע של זמן לקבל החלטה.

 

אנו ידועים בכך שאנחנו מספקים ללקוחותינו שירותי הפקת וידאו באיכות יוצאת דופן במשך שנים. החל מסרטוני תדמית ללימודי מקרה וסרטוני B2B, אנו מציעים מגוון פתרונות שיווק בוידאו. אל תהססו להתקשר אלינו כדי ללמוד עוד על חברת ההפקה שלנו! יכולים גם להיכנס לאתר שלנו: https://www.film-e-good.org.il/