אילו הטבות ניתן לקבל בכרטיסי אשראי?

כרטיסי האשראי הפכו מזמן להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. את רוב הקניות אנו מבצעים איתם, בין אם זה קנייה בסופר, תשלום מיסים, תשלום על לימודים, כרטיסים להצגה או לסרט ועוד. כרטיסי האשראי עוזרים לנו לפרוס את הקנייה  בתשלומים נוחים ורבים ואף ניתן לצבור איתם הטבות שונות, נקודות ועוד. לכן השימוש בכרטיסי אשראי הוא שכיח עד מאוד בקרב הצרכנים השונים.

מהן הטבות בכרטיסי אשראי?

הטבות בכרטיסי אשראי הן למעשה מבצעים והנחות אשר ניתנים למחזיקי כרטיס האשראי. לרוב ההטבות ניתנות במעמד הקנייה עצמה או שהן נצברות בכל קנייה והופכים לנקודות שאיתם ניתן לרכוש מוצרים או שירותים במחיר מוזל מאוד. ההטבות כוללות 50% הנחה על מוצרים ושירותים שונים, 1!, הטבות חינמיות ועוד. ההטבות עצמן מגיעות כקופון בדף האשראי אשר מגיע עם חוברת האשראי ללקוח. הם יכולים להיות בכל התחומים החל מביגוד, אוכל, כלי בית, פנאי ובלוי, עיסוי ועוד. כמובן שחשוב להתאים את ההטבה לצרכים האישיים שלכם על מנת שתוכלו להשתמש בה. כך שאם אתם רווקים ללא ילדים הטבות לכל המשפחה פחות יתאימו לכם.

היכן ניתן למצוא את הטבות כרטיסי האשראי?

הטבות כרטיסי אשראי מגיעות לרוב בחוברת ההטבות המצורפת לדף פירוט עסקאות האשראי, אך ניתן גם למצוא הטבות בצורת קופונים בדף פירוט העסקאות למטה או בפלייאר שמצורף בנוסף לחוברת ההטבות. לכן חשוב להסתכל טוב לא רק בחוברת האשראי המצורפת למעטפה אלא גם בדף פירוט העסקאות ובפליירים המצורפים על מנת שלא נפספס הטבות טובות ושוות שמתאימות לצרכים האישיים שלנו במחירים סופר שווים ומשתלמים שחוסכים לא מעט כסף.

הטבות אונליין לבעלי כרטיס האשראי

מעבר להטבות שאתם מקבלים מדי חודש ובחגים, ניתן ליהנות מהנחות על מוצרים או שירותים באתרים בארץ כמו אתרי ביגוד, ספרים, כלי מטבח, מוצרי חשמל ואף חופשות בארץ או בחו"ל. כדאי מאוד לעקוב אחרי ההטבות אונליין מאחר שהם משתנות מחודש לחודש.

האם ההטבות בכרטיסי האשראי מתאימים לכולם?

כל ההטבות בכרטיסי האשראי מתאימות לרוב בעלי כרטיסי האשראי, אך בטרם השימוש בקופון חשוב  לדעת מהם הצרכים האישיים שלכם ובהתאם לכך לבחור את הקופונים שמתאימים לכם, על מנת שתוכלו להפיק הנאה מלאה מהקופונים. קופונים ליום כיף לכל המשפחה לא יתאימו לאדם רווק או אדם בזוגיות, מכיוון שהם מכוונים למשפחות עם ילדים קטנים, לכן יש לבחור קופון שיתאים לאדם רווק ללא ילדים או לזוג ללא ילדים.

הטבות לחברי מועדון

מעבר להנחות וההטבות לבעלי מחזיקי כרטיסי האשראי קיימים הטבות והנחות לבעלי מועדון. כלומר אם יש לכם כרטיס אשראי ששייך למועדון לקוחות כלשהו כמו למשל חבר, לייף סטיל או קלאב 365 תוכלו ליהנות ממגוון ההנחות והמבצעים אשר ניתנים רק לחברי המועדון ללא קשר לקופונים ולמבצעים אשר ניתנים לכל מחזיקי כרטיס האשראי.

 

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.