איך אתם יכולים להרגיש בטוחים בגוף שלכם בחדר השינה?

כולם רוצים להראות טוב כשהם עירומים, אבל כשאתם לא בדיוק מרגישים שאתם סקסיים, זה יכול להיות קשה לזייף את ההתלהבות בחדר השינה. אתם לא צריכים שיהיה לכם גוף מושלם כדי להרגיש סקסיים בכל זאת; למעשה, השלמות היא רק חזית.

 

בני הזוג שלכם לא ישימו לב לפגמים שאתם חושבים שיש לכם; אם כן, אולי הם לא שווים את הזמן שלכם. החיים קצרים מכדי להיות עם מישהו שלא סוגד לכם.

 

באשר לרווחה הנפשית שלכם, שימו לב לטיפים הבאים שהמומחים של באניבו (https://bunnyboo.co.il/) ריכזו עבורכם להשגה ולשמירה על האמון בחדר השינה.

 

  1. שמעתם פעם את האמרה "התלבש לתפקיד שאתה רוצה, לא התפקיד שיש לך?" אותו הדבר תקף לסקס. עשו מאמץ נוסף על ידי לבישת הלבשה תחתונה סקסית. בלו קצת זמן נוסף בהשקעה בתלבושת כי זה יכול לעשות פלאים להערכה העצמית והביטחון שלכם.

 

  1. התחילו כל יום באישור חיובי. זה נשמע מתוק מדי, אבל זה עובד. בין אם אתם מחליטים לעשות מדיטציה או פשוט לקחת רגע כדי להסתכל לעצמכם בעיניים ולהזכיר לעצמכם את הטוב שבכם, מה שמתחיל כתרגול בהעצמת ביטחון יהפוך במהרה לטבע שני.

 

  1. לפתות את בן הזוג לאורך כל הלילה על ידי ביקור בבר או מועדון בשמלת מיני. שמלות סקסיות הן סופר נשיות שלא לדבר על העצמה נשית. כשאתן מסובבות ראשים, בסופו של דבר בן הזוג שלכן יידע עם מי הוא הולך הביתה. מדליק ובענק.

 

  1. זייפו בטחון עצמי עד שתצליחו להרגיש אותו באמת. אם אינכם מרגישים 100% בטחון עצמי כשאתם מורידים את הבגדים, אל תכו את עצמכם על כך. יש הרבה לחץ על נשים (ועל גברים) להיראות ולהרגיש טוב 24/7. רק זכרו דבר אחד חשוב: אל תדברו רע על עצמכם – אפילו לא פעם אחת. תנו לבני הזוג שלכם לדבר איתכם בדיבור מלוכלך ותאמינו בו.

 

  1. התחילו להתאמן ולשנות את הדיאטה שלכם. זה נועד לבריאות הנפשית והגופנית שלכם. תפרישו זיעה ותהנו מהאנדורפינים האלה – אתם לא יכולים שלא להרגיש טוב אחרי שבניתם קצת שרירים בחדר הכושר. נסו את הדברים שאתם יכולים לשנות: שומן בזרועות העליונות, בטן נפוחה – וחיי המין שלכם ישתפרו מעצמם. חוץ מזה, ככל שאתם חזקים יותר, כך הופכות התנוחות המיניות לקלות יותר.

 

  1. עשו זאת בתאורה טובה יותר. הרחיקו מעצמכם את הרעיון שתרגישו בנוח רק בחושך. בני הזוג שלכם רוצים לראות אתכם – את כולכם. הדליקו נרות או מנורה רכה כדי להדגיש את הקימורים שלכם ולהיכנס אל מצב הרוח המתאים.

 

כולנו מחבקים את האני היפה והאותנטי שלכם. אם אתם זקוקים לשמלות סקסיות חדשות, מגפי חשפנות או בגדי פטיש, אנו יכולים לעזור לכם. האם אתם מרגישים שבא לכם סקס לעתים קרובות כשאתם עדיין בפיג'מה? אתם יפים באותה מידה. תאמינו בזה. הסקס הכי לוהט מגיע מביטחון עצמי.