3 סגנונות שיער שכדאי להימנע מהם אם יש לכן תוספות שיער

השימוש בתוספות שיער עשוי לגרום לכן להרגיש שבא לכן לנסות תסרוקות חדשות בגלל האורך אבל כדאי להיזהר. אף על פי שכמה מהסגנונות יכולים להיראות בטוחים למדי, מאמץ רב יכול לגרום לתוספות להיחלש. בסופו של דבר, הן ינשרו וזה עלול לגרום גם לשיער הטבעי שלכן לנשור. יש כמה סגנונות שיער שיכולים לגרום לזה להתרחש. במקרים חמורים הם יכולים אף לגרום לאלופציה במתיחה שבתורה עלולה להביא להתקרחות.

 

כדי להימנע מכך, כדאי מאוד לשים לב לסגנונות השיער שאינכן יכולות לעשות כשיש לכן תוספות שיער. זה יכול להציל אתכן מצער רב ולהבטיח שהתוספות שלכן יחזיקו מעמד לאורך זמן. בין אם עשיתן תוספות שיער עם קרטין או תוספות טבעת מיקרו, עדיף שסגנונות השיער הבאים יישארו מחוץ לתחום עבורכן:

 

  1. צמות ולחמניות והפרדת השיער באמצע

החל מצמות ההתעמלות הפופולריות מתמיד ועד לחמניות חמודות ועוד, זה לא רעיון טוב לנסות את סגנונות השיער האלה עם תוספות השיער שלכן. סגנונות השיער הללו דורשים שהשיער יהיה הדוק וההפרדה שלו באמצע גורמת להמון מתח על התוספות ושורשי השיער שלכן. עם סגנונות השיער האלה, בסופו של דבר תגרמו למתח רב, התוספים שלכן ייפלו מהר יותר ואחריהן גם השיער ייפול. שימו לב שתוכלו לשמור על סגנון ההפרדה באמצע כאשר השיער שלכן פזור אך לא כאשר הוא אסוף.

 

  1. זנבות פוני גבוהים

זנבות פוני גבוהים נראים מושכים במיוחד ועושים חשק לנסות אותם עם תוספות השיער. עם ידוענים כמו אריאנה גרנדה שהולכים איתם, הם הופכים לפופולריים במיוחד. ואפילו כשאריאנה גרנדה משתמשת בתוספות שיער לזנבות הפוני הגבוהים שלה, היא עושה זאת עם תוספים המיועדים במיוחד לסגנון השיער הזה.

 

עם תוספות השיער הרגילות שלכן, עליכן להימנע מזנבות פוני ככל האפשר. אתן עלולות להפעיל מתח רב על השיער והתוספות אם תבחרו ללכת על הסגנון הזה. קחו בחשבון שאפילו ללא תוספות שיער, זנבות פוני גבוהים נוטים לגרום לאלופציה במתיחה. עם תוספות, תסרוקת זו יכולה לגרום נזק רב יותר לשיער ולקרקפת.

 

  1. עיצוב השיער בשימוש בחום

עיצוב שיער כראוי יכול לדרוש שימוש בכלים כמו פנים, מייבשי שיער, בייביליס ועוד. עם תוספות שיער, הסיכון לסבול מנזקי החום הם גבוהים יותר, במיוחד אם יש לכן תוספות סינתטיות. כלים אלה עלולים לגרום להמסת התוספות הסינתטיות.

 

באופן דומה, כלי עיצוב שיער עשויים להחליש את הקשרים של התוספות הטבעיות ולגרום להן לנשור מהר יותר. עם תוספות שיער עם חרוז מיקרו, האוויר החם יכול להיות כלוא ליד השורשים ולייבש את הקרקפת, מה שהופך את השיער לשביר יותר, כלומר, הוא פשוט יתפרק וינשור.

 

המקרה היחיד שבו אתן יכולות לעשות את התסרוקות האלה הוא כאשר אתן שמות תוספות שיער בשיטת נאנו אס פי שאינן מתוחות מראש.