מה ההבדל בין סוגי הארנקים?

כולנו יודעים מהו ארנק – מארז קטן המשמש לנשיאת פריטים כגון כרטיסי אשראי, מזומן ותעודות זיהוי. עם זאת, חברות ארנקים בכל רחבי העולם (כולל החברה שלנו) הפכו ליצירתיות עם הארנקים ועיצבו מראה חדש. עיצובים אלה הם שהפכו את הארנקים לאביזרים אופנתיים ולא רק לכלים פשוטים. באמצעות אבולוציה זו של סגנון ותועלת, אתם יכולים כעת לבחור את הארנק המושלם עבורכם בגלל המראה והשימושיות שלו! בחנו את סוגי הארנקים כדי לקבל מידע נוסף עליהם ובחרו באפשרות הטובה ביותר עבורכם:

 

ארנקים של כרטיסי אשראי – ארנקים אלה מושלמים לכל מי שנושא עימו כרטיסים בלבד ומעדיף להסתובב בלי כסף מזומן. אם אתם אנשים ידידותיים יותר לכסף מזומן, ייתכן שתעדיפו ארנק קליפ כסף, ארנק מטבעות או ארנק פנקסי צ'קים.

 

ארנקים דו קפליים – ארנקים אלה מתקפלים לשני חלקים, ולכן הם נקראים דו קפליים.

 

ארנקים משולשים – אלה מתקפלים לשלושה חלקים! לעתים קרובות, קיפול נוסף זה מאפשר חריצי כרטיסי אשראי נוספים או מקום ספציפי לתעודת הזהות שלכם.

 

ארנקי כיס קדמיים – אולי תמצאו את זה מוזר שארנקים מסוימים יוצרו עבור הכיס הקדמי, אבל זו המציאות! ארנקים אלה בדרך כלל מעט קטנים יותר ונועדו להחליק בנוחות לתוך הכיס הקדמי.

 

ארנקי קלאץ' – נשים שיוצאות לבילוי לילי בעיר עשויות לבחור בארנק קלאץ', כדרך כלל, כי הוא מרווח קצת יותר מארנק טיפוסי. יש להן מקום לשים את הטלפון וכל פריט אחר שהן זקוקות לו, שכן גם ארנקי קלאץ' נוטים להוות תחליף לכיסים ולארנק בכללותו.

 

ארנקים עם חסימת RFID – ארנקים אלה נועדו למנוע גניבת פרטי זהות וכרטיסי אשראי מהארנק שלכם. אם אתם מודאגים מבטיחות המידע שלכם, שקלו בהחלט לרכוש ארנק עם חסימת RFID.

 

ארנק עם קליפס לכסף – ארנקי קליפס אלה אינם באמת ארנקים, מכיוון שהם בדרך כלל משמשים רק עבור המזומנים שלכם, עם מקום לתעודה מזהה וכרטיס אשראי או שניים. ארנקים אלה הם בחירה טובה למי שלא רוצה לתפוס מקום רב עם ארנק עור.

 

ארנקי אקורדיון – ארנקים אלה כוללים בדרך כלל סוג של סוגר, שכן הם נפתחים ונראים כמו אקורדיון. הם יכולים להכיל שני כיסים, ארבעה או יותר, תלוי באיזה מהם תבחרו. הם מאפשרים הרבה יותר מקום ולמשתמשים בהם קל לאחסן פריטים שהם לא רק כסף. לדוגמה, ארנק אקורדיון יהיה בחירה מצוינת עבור מישהו שמחזיק כרטיסי מועדון רבים או קבלות.

 

ארנקי מארז לפלאפון – ארנקים אלה יכולים להגיע בכל מיני סגנונות ועיצובים! ההבדל העיקרי הוא שבארנקים אלה יש מקום לאחסון הטלפון, כמו גם המזומנים והכרטיסים.

 

קנו אצלנו ארנק עוד היום!

בין אם אתם מחפשים ארנק קטן או ארנק קלאץ' לנשים, יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים! בואו לחנות המקוונת שלנו עוד היום לקבלת המבצעים והסגנונות הטובים ביותר!