טיפים ליצירת ערב דייט מדהים

מדובר על בני זוג שלומדים להכיר אחד את השנייה טוב יותר ורוצים לגוון בחדר השינה.

הנה התהליך שעשו:

 

  • אסי הכניס את המחשב שלו לחדר השינה במטרה לבחון כמה חנויות צעצועי מין שיעזרו לשניהם להתחבר ולשתף את רצונותיהם. הוא גם רכש עבור נועה כל צעצוע שרצתה, מה שגרם לה להרגיש שהוא דואג לה.
  • בהיותו זה שבחר להוביל, אסי לקח אחריות על יצירת מרחב חושני לפני שנועה הגיעה. הוא החליף את הנורה לאדומה, הוא מצא קצת מוזיקה שהוא ידע שהיא רוצה כדי להיכנס למצב הרוח, והיו משקאות מוכנים כשנכנסה לחדר השינה.
  • הוא גם הוביל אותה לספה ולא למיטה כדי שיוכלו לבלות זמן בשיחות ובשיתוף. לאסי לא היו שום בעיות עם זיקפה באותו הלילה. הוא הבין שלוקח זמן לשתף ולהתחבר לפני יחסי מין וזה בדיוק מה שגופו היה צריך כדי להידלק ולהתעורר.
  • שניהם הסכימו כי אין ציפייה לשאלה אם יחסי מין יתרחשו או לא, ולכן איש מהם לא חש לחץ לרצות אם מצב הרוח איננו. הם רצו שמעשיהם יבואו אחר רצונותיהם ברגע זה, ולא שיהיו להם ציפיות או הנחות שיהיה סקס. כפי שהתברר, שניהם אכן נדלקו, וכשהדברים התחילו להתחמם, אסי הציע לה לנסות משהו חדש לראות אם שניהם אהבו את זה. הוא שאל את נועה אם היא תהיה מעוניינת להציג איזשהו משחק תחושות עם מלקה. זה יצר חידוש במשחק המיני שלהם ואפשר להם לראות צדדים חדשים זה בזו שהיו שובבים וניסיוניים יותר. זה גם הדגיש את הקוטביות המינית שהם כבר חשים בהנהגתו ההוראתית של אסי, ומצב הכניעה והנכונות של נועה להוביל.

 

בשיחה למחרת דיברנו על מה עובד ומדוע זה עובד עבורם. הם למדו מהם הרגעים האהובים זה על זו וממה אולי ירצו עוד בפעם הבאה. הם גם נהנו לשתף אותי בערב שלהם, כי לדבר על יחסי מין יכול להיות מהנה, משחרר ובונה ביטחון.

 

שיבחתי אותם על הבחירות שעשו ליצירת ערב דייט שזכה להצלחה רבה בכל 8 הסעיפים.

 

כשאני צופה בזוגות שאני עובד איתם עוברים מניתוק ותסכול להכלה ואמפתיה, אני רואה איך כל מה שהם חיפשו כבר היה בתוכם.

 

הם רק היו זקוקים למאמן מיני שינחה אותם במסע הזה וימצא את דרכם חזרה לאהוב סקס ותשוקה.