כיצד לחסוך כסף באמצעות חיים ירוקים – חיסכון בחשמל, גז ועצים

הפחתת פסולת

כשאנשים רבים חושבים ללכת לירוק, הם חושבים על מיחזור. אך מבין שלושת ה- R – צמצום, שימוש חוזר ומיחזור – מיחזור הוא למעשה הכי פחות חשוב. אתה יכול לחסוך הרבה יותר – ולעשות יותר טוב – על ידי סירוב לדברים שאינך צריך ושימוש חוזר במה שיש לך.

 

חנות יד שנייה

אתה בטח יודע שאתה יכול לחסוך הרבה כסף לקנות דברים משומשים. אבל האם שקלת איך זה מועיל לכדור הארץ? כשאתה קונה מיד שנייה, אתה שומר דברים ישנים מחוץ למזבלות וחוסך באנרגיה ובמשאבי הטבע שנכנסים לחומרים חדשים. זה שלישיית קיימות.

 

כמה מהדברים הטובים ביותר לקנות מיד שנייה כוללים:

 

הַלבָּשָׁה. ביקור בחנות יד שנייה הוא אחת הדרכים הקלות ביותר לרכוש בגדים ידידותיים לסביבה בתקציב. קאלי בורוביץ 'מאינסיידר, שבילתה שנה בקניות בלעדיות בחנויות יד שנייה, אומרת ששילמה בממוצע רק 1 עד 5 דולר לבגד. ועל פי ThredUp, קניות יד שנייה חוסכות ממש טונות של פליטת מים ופחמן דו חמצני.

ריהוט וכלי בית. לצד בגדים, חנויות יד שניה רבות מציעות ריהוט זול. מקומות אחרים למצוא רהיטים וכלי בית במחירי מבצע כוללים רשתות חברתיות כמו Nextdoor ו- Facebook Marketplace, אתרי P2P ואפליקציות כמו OfferUp ו- Craigslist, ומכירות מוסכים. על פי אנג'י (לשעבר רשימת אנג'י), רהיטים הגונים במכירות בחצר נמכרים בדרך כלל לא יותר משליש ממחירם המקורי.

ספרים. חנויות ספרים יד שנייה הן מקור אמין לספרים זולים. על פי מיל סיטי פרס, כריכות סחר חדשות בדרך כלל עולות בין 14 ל -18 דולר. לעומת זאת, אתרים כמו אמזון ו- ThriftBooks מציעים עותקים משומשים של רבי המכר במחיר נמוך ביותר של 4 דולר.

ציוד לתיקון בית. במרכזים לשימוש חוזר כמו Habitat for Humanity ReStores, תוכלו למצוא רהיטים, מכשירי חשמל וחומרי בניין כגון אריחים ועצים עבור חלק קטן ממחירם הקמעונאי. פריטים אלה נשמרים בדרך כלל מבניינים שנהרסו או משופצים או שנשארו מפרויקטים של בנייה חדשה.

מכוניות. רכישת מכונית משומשת אינה תמיד העסקה הטובה ביותר. עליך לשקול את העלויות והיתרונות, כולל תחזוקה, עלויות דלק ותכונות. אבל אם אתה יכול למצוא את הדגם המתאים עבורך, מכונית משומשת בת 4 יכולה לעלות פחות ממחצית ממחיר חדש, על פי מקור המידע של הרכב אדמונדס.

 

מוצרים לשימוש חד פעמי כמו שקיות ניילון ובקבוקי מים הם מקור גדול לבזבוז ובזבוז כסף. אתה יכול לחסוך כסף ולהקל על עומס האשפה על ידי החלפת פריטים חד פעמיים בחלופות בר קיימא. (חלק מהפריטים תוכלו להשיג באתר IVORY ולהנות מקופון הנחה).

 

בקבוקי מים. על פי מזון ומשקאות מים, מים בבקבוקים עולים פי אלפי פעמים יותר לליטר ממי ברז. הבקבוקים הם גם מקור עיקרי לפסולת פלסטיק באוקיינוסים. בקבוק מים רב פעמי שנמלא מחדש מהברז יכול להחליף מאות בקבוקי מים ולחסוך לכם מאות דולרים בכל שנה.

סוללות. סוללות לשימוש חד פעמי יוצרות מיליוני טונות של פסולת מדי שנה. סט של סוללות נטענות יכול להחליף עד 700 סוללות חד פעמיות כל אחת, מה שחוסך לכם מאות במהלך חייהם. 

מפיות נייר. אם אתה משתמש במפית נייר של 4 סנט בכל ארוחה, תוציא כ- $ 44 לשנה על מפיות שנכנסות ישר לפח. לעומת זאת, אתה יכול להשתמש בסט $ 9 של מפיות בד שוב ושוב, וחוסך לך יותר מ -30 $ בשנה הראשונה בלבד.

מגבות נייר. על פי The Atlantic, בשנת 2017 האמריקאים הוציאו 5.7 מיליון דולר על מגבות נייר – 17.50 דולר לאדם. רכישה חד פעמית של תריסר כלים רחיצים ב -12 דולר עשויה לחסל את ההוצאה הזו לשנים הבאות. או לגזור גרביים וחולצות ישנות כדי ליצור סמרטוטים רב פעמיים שלא עולים כלום.

חיתולים חד – פעמיים. חיתולים חד פעמיים הם בהחלט קלים יותר לשימוש מאשר חיתולי בד. עם זאת, הם גם עולים הרבה יותר. על פי BabyGearLab, חיתולי בד יכולים לחסוך לך בין 685 $ ל -1,321 $ במשך ארבע שנים ולהחזיק בערך 6,000 חיתולים מחוץ למזבלות.

מכונות גילוח. אם אתה משתמש וזורק סכין גילוח חד פעמי בסך $ 1 בכל יום, אתה זורק 365 מכונות גילוח – ו 365 דולר – בכל שנה. אבל אם אתה מתגלח עם גילוח בטיחות, אתה מקבל גילוח קרוב ונקי וכל מה שאתה זורק הוא להב שעולה בערך 15 סנט. זה חיסכון של מעל 300 דולר לשנה.

מוצרי מחזור. סקר Intimina משנת 2019 (באמצעות SWNS Digital) מגלה כי הנשים שנבדקו מוציאות כ- 13.25 $ לחודש על מוצרי מחזור. כוס מחזור בסך 20 דולר או סט רפידות בד רב פעמיות עשויות לחסוך לך עד 139 דולר בשנה אחת בלבד. ובמהלך חייך הם יכולים להשאיר עד 300 קילו פסולת מחוץ למזבלות, על פי חברת השיווק הירוקה מקבוצת שלטון (באמצעות חברת Fast).

 

אפשר גם לחסוך באמצעות אתרי קופונים כמו https://promocode1.com/