איך להתגבר על מחסום שפה במיטה

1. הסתמכו על למידה חזותית

אם אתם מתקשים לדון בפירוט במה אתם רוצים לעשות מבחינה מינית, שקלו להשתמש בויז'ואלים. רכיבים חזותיים יכולים לעתים קרובות לעבור את מחסומי השפה, אז אפשר לצפות בסרט אחד עם השני ולהסכים לנסות משהו דומה. זו יכולה להיות דרך מהנה לתקשר את מה שאתם רוצים. אתם יכולים לצפות יחד בפורנו, להסתכל על מאמרים מאוירים על תנוחות מין, או לשתף דימויים ארוטיים אחרים, למשל.

 

ערה שובבה כמו: "צפיתי בסצנה הזו שהראית לי, היו שם כמה תנוחות די מעניינות שחשבתי שיהיה כיף לנסות. רוצה לצפות ביחד?" יכולה לשמש כדי לשבור את הקרח, מה שעשוי לעזור לכל המעורבים להרגיש קצת יותר בנוח להיות עירומים יחד.

 

אתם יכולים גם להראות לבן הזוג שלכם מה אתם אוהבים על ידי נגיעה בעצמכם מולו. הדגימו מה אתם אוהבים כדי שהוא יוכל לראות ואז להעתיק את מה שאתם עושים. לחלופין, כדי ליידע אותו איזה סוג של גירוי אתם רוצים לקבל, אתם יכולים להוביל בעדינות את היד שלו לאן שאתם רוצים שהיא תלך.

2. אתם יכולים לקחת את הזמן שלכם אם אתם צריכים או רוצים

דברים עשויים לזוז מהר באופן טבעי כשאתם חמים על מישהו חדש בחייכם, אבל לכל הפחות, הבהירו את ההסכמה והגבולות של יחסי המין לפני שדברים יתקדמו לשם. הרבה יותר קשה, לפעמים בלתי אפשרי, לחזור מאי הבנה או אירוע של חציית גבול מאשר לנהל משא ומתן על כך מראש.

 

ברגע שהצרכים והרצונות של כולם ברורים, אתם עשויים להרגיש לגמרי בנוח ללכת קדימה במלוא המהירות. במקרה כזה, לכו על זה! אבל אם אתם עדיין לא לגמרי מרגישים בנוח עם בן זוג חדש, מומלץ לנסות לצעוד בעצמכם ברגע שאתם גם יחד במיטה: הקדישו זמן מה להתכרבל או להתנשק קודם, ואז עברו לגעת באיברי המין – אתם קולטים את התמונה. אם אנחנו נעים לאט, אז יש הרבה פחות סיכון שנבין לא נכון, נפרש לא נכון או נחצה את הגבולות של מישהו אחר או שלנו.

 

אי הבנות ותקלות צפויות לקרות אם יש גם מחסום שפה בנוסף לכל (לא משנה כמה שיחות יש לכם או אילו אפליקציות אתם מורידים). אבל להיות מודעים לתקשורת של הדברים החשובים יכול לעזור להבטיח שהגבולות וההעדפות של כולם מובנים ומכובדים – מה שאמור להפוך את החוויה לעוד יותר חמה וטובה.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://bunnyboo.co.il/.