איך מכינים טבעות אירוסין?

זה די מקובל שאנשים מתעניינים בסגנונות שונים של טבעות אירוסין ואפילו רוצים לדעת יותר היכן ואיך מקור היהלומים. עם זאת יש הרבה יותר שנכנס למוצר המוגמר המוצג בחנות תכשיטים. אם אתה סקרן לדעת יותר על הטבעת שלך, המשך לקרוא כדי לגלות כיצד נעשות טבעות אירוסין.

 

תהליך עיצוב אישי של טבעות אירוסין

בעוד שתהליך שלב אחר שלב יכול להיות מעט שונה בין טבעות אירוסין מוכנות לפי מידה, השיטה הכוללת דומה. במקום להיות מערכת מסוג פס הרכבה, יצירת טבעת אירוסין נוטה להיות אישית יותר ומתבצעת ביד. התהליך כולו יכול לכלול מספר ספקים ובעלי מלאכה שדואגים להיבטים שונים, כגון אספקה ​​ואחסון של חומרים ותהליך ההרכבה.

 

מהם השלבים בשיטת יצירת טבעות האירוסין?

מתכות יקרות לחישוק

כחלק חשוב מטבעת אירוסין, החישוק והתפאורה מקורם ויצרו מהמתכת היקרה הנבחרת, כגון זהב או פלטינה. כדי ליצור את החישוק, בעל המלאכה צריך לכופף את המתכת למעגל פתוח ולהלחין אותה. צעדים נוספים מבטיחים שהחישוק יהיה חלק ועקבי לאורך כל הדרך. ראש הטבעת שיחזיק את היהלום גם מיוצר ומולחם לחישוק. בסוף, האומן מוודא שהחישוק יהיה בגודל הנכון ומלטש אותו לגימור יפה.

 

מרכז המפתח: יהלומים

באופן כללי, טבעת אירוסין תכלול לפחות יהלום אחד. בהתאם למצב, התכשיטן יביא את האבן מהמלאי הזמין באתר או שישלח לספק את היהלום שצוין. לעתים קרובות, תכשיטנים לא מחזיקים שפע של יהלומים במלאי בגלל הסיכונים וההוצאות הקשורים לאחסון והגנה על נכסים יקרי ערך כאלה. במקום זאת, הם נוטים להזמין אותם מספק כאשר לקוח בוחר טבעת.

 

כאשר חנות התכשיטים תקבל את היהלום, גמולוג יוודא כי האבן המשמשת תואמת את דרגת היהלום בה בחר הלקוח להתאים לתקציב או להעדפות אישיות. לפני שהוא נוסף לטבעת, היהלום נבדק גם כדי לוודא שהוא במצב מעולה ואז מלוטש. כאשר איכות היהלום מאושרת והיא מוכנה לטבעת, צורף ספסל משתמש בכלים מיוחדים כדי להניח את היהלום בראש הטבעת. תהליך זה עשוי להשתנות מעט אם הטבעת כוללת הגדרה שונה מזו של טבעת סוליטר, אך הרעיון להוסיף יהלומים להגדרת החישוק זהה.

 

אמצעי גימור

לאחר הרכבת חלקי הטבעת במלואה, מכבסים את החלק המוגמר וכל הבעיות מתוקנות כדי להבטיח את המראה והאיכות הטובים ביותר. זה כולל לוודא שהמידות עדיין נכונה ושהיהלומים נמצאים במקום היטב. בסוף תהליך היצירה הטבעת מלוטשת בכדי לגרום לה לזרוח בצורה מבריקה.

כאשר אתה בוחר טבעת, טבעת האירוסין שלך תוקם בקפידה על ידי מומחים לתכשיטים.

ישנן המון סוגים כמו טבעות אירוסין וינטאג' ועוד…