7 יתרונות של טייצים מחטבים

לכולנו יש את הדברים שלא ניתן להתפשר עליהם כשזה מגיע לטייצים. הם צריכים להיות כאלה שלא נצטרך למשוך למעלה כל הזמן (סופר מעצבן); אסור שיהיו שקופים (אנחנו מעדיפות שלא כולם יראו את התחתונים שלנו באימון); וכמובן שהם צריכים להיראות נהדר. כשאת לובשת את הטייצים מהחטבי םשלנו, את כבר מסמנת וי על כל הדרישות האלה.

 

ספורטאים רבים בוחרים ללבוש טייצים מחטבים, שהם טייצים עם התאמה נוחה ותמיכה נוספת, עם יתרונות שמיוחסים להם לזרימת הדם ולהתאוששות. טייצים מחטבים הם בחירה חכמה לכל האימונים היומיומיים שלנו, ממגוון סיבות:

 

הם יכולים לעזור במניעת כאבים לאחר  אימון

האם את מרגישה לפעמים תפוסה, כאובה ונוקשה אפילו ימים לאחר ביצוע פעילות גופנית? מחקרים הראו כי לבישת הטייצים המחטבים במהלך ואחרי פעילות גופנית עשוי לעזור להקל על הסימפטומים של כאבי שרירים מאוחרים. התאוריה היא שהדחיסה שלהם מפחיתה את הרטט של שרירי הרגליים שלנו, כך שאנו סובלים פחות מעייפות שרירים.

 

הם החבר הכי טוב לריצה

טייץ מחטב יכול לעזור כשאת רצה או עושה פעילות אחרות בעצימות גבוהה  על ידי הגדלת רמות החמצן בדם שלך, שרצים רבים מרגישים שעוזר לביצועים שלהם. מחקרים הראו שהם משפרים את 'כלכלת הריצה' – במילים אחרות, כמה אנרגיה הגוף שלך דורש על מנת לרוץ בקצב מסוים. הטייצים שלנו הן בחירה מצוינת, מכיוון שהם תומכים במיוחד (כמו שכל החברים הכי טובים צריכים להיות), מנדפי זיעה ומתייבשים במהירות.

 

מרתוניסטים נשבעים בהם

בעוד שלטייצים המחטבים יכולים להיות יתרונות עבור כל מיני סוגי פעילות גופנית, אלו שרצים למרחקים ארוכים, רצי מרתון או אולטרה מרתון, למשל – בוחרים להיות עם הטייצים שלהם שעות ואפילו לישון בהם. מחקרים מראים שזה יכול לסייע בהתאוששות השרירים. למרות שאנחנו חושבים שהעיצובים שלנו פשוט נראים מעולה…

 

שומרים עלייך חמימה

אם את מתאמנת בחוץ במזג אוויר קריר (כמו שרבים מאיתנו עשינו ב2021), תצטרכי להילחם בקור. הטייצים המחטבים שומרים על חום השירירם ומסייעים במניעת פציעות. הם מגיעים במספר אורכים שונים, מה שנותן את הגמישות הנדרשת בהתאם לפעילות ולעונת השנה.

 

הם יכולים לעזור לך להחזיק בתנוחת היוגה המסובכת הזו

כל הטייצים שלנו נמתחים לארבעה כיוונים, אך מכיוון שהטייצים המחטבים שלנו מפעילים לחץ עדין על השרירים, הם יכולים לעזור לך להחזיק בתנוחות יוגה לאורך זמן. אנחנו לא אומרים שתצליחי לנעוץ תנוחת עץ ביד אחת או טווס פצוע באופן מיידי, אבל הם יכולים לעזור לך בדרך…

 

הם עמידים בסקוואטים

כשאת נמצאת בחדר כושר ומזיזה את הגוף שלך בכל כך הרבה דרכים שונות, את צריכה תמיכה בכל המקומות הנכונים. בין אם את עושה כפיפות בטן, לאנצ'ים, אימוני HIIT או הרמת משקולות, טייצים מחטבים עם מותניים גבוהים ייחנתחו איתך, ויעטפו אותך חזק כמו עור שני מבלי להפריע לך. והכי חשוב, הם גם לא ייפלו בזמן הזה.

 

הם מחזקים את הביטחון

לכולם אל תזלזלי בכוח של להיראות טוב בחדר הכושר (או בהליכה לבית קפה לאחר האימון). טייצים מחטבים הם בחירה מחמיאה עם תכונות מפסלות רבות. הטייצים שלנו מגיעים במגוון צבעים וסגנונות, עם חלקים עליונים שונים תואמים. בין אם את בעניין של הדפסים צבעוניים א רגועים, יש משהו לכולן. וכשאת מרגישה נתמכת ומדהימה, אין גבול למה שאת יכולה להשיג.