10 הטעויות הנפוצות ביותר בעיצוב פנים שיש להימנע מהן ב-2021

לפעמים הטיפים הכי מועילים לעיצוב פנים הם כאלה שאומרים לנו מה לא לעשות. בבלוג של היום, המומחים בחברת הרהיטים שלנו ידונו בעשר הטעויות הנפוצות ביותר בעיצוב פנים שיש להימנע מהן בעת ​​עיצוב הבית.

טעות מס' 1: אין תכנון מראש

לפני שתתחילו לעשות בחירות גדולות בעיצוב פנים, תרצו לשאול את עצמכם שאלות מסוג זה: כמה גדול החלל? איך אתם מתכננים להשתמש בחלל? אילו רהיטים אתם רוצים לשמור? מה אתם צריכים כדי להפוך את אורח החיים שלכם לאפשרי? לפני שתתחילו לרכוש רהיטים, אנו ממליצים לכם לקרוא את הבלוג שלנו על איך לעצב את הבית שלכם בתקציב.

טעות מס' 2: התעלמות מפונקציונליות

זה לא רק למצוא את המראה הנכון; אתם גם צריכים לתת דין וחשבון על הפונקציונליות. לא מכירים את כלל עיצוב הפנים: פונקציה על פני צורה? עכשיו הזמן להכיר. בעיצוב פנים, פונקציה על פני צורה פירושה תעדוף אופן השימוש בחדר או ברהיט על פני מראהו. אם, למשל, המשפחה שלכם מתכננת לצפות בטלוויזיה יחד בסלון שלכם מדי לילה, תרצו לתת עדיפות לשפע של ישיבה נוחה סביב הטלוויזיה.

טעות מס' 3: חוסר התחשבות בקנה מידה

בעת ריהוט ועיצוב הבית שלכם, חשוב לקחת בחשבון את הפרופורציות. גודל החדר צריך להכתיב את גודל הריהוט – בדיוק כפי שגודל הקיר מכתיב את גודל היצירה שתזדקקו לה. לעצב סלון קטן? בחרו ריהוט בקנה מידה קטן יותר. מעצבים חדר הורים גדול? נסו למצוא רהיטים בקנה מידה גדול.

טעות מס' 4: בחירת הרהיטים הלא נכונים

מאוהבים לגמרי בספה מודרנית ואדומה בוהקת? אולי כדאי לכם ללכת על משהו קצת פחות ראוותני. כאשר בוחנים פריטי ריהוט גדולים יותר ויקרים יותר, ייתכן שיהיה הגיוני לבחור בגוונים ניטרליים, מה שיקל עליכם להחליף פריטים קטנים יותר ככל שטעמכם וצרכיכם משתנים. באופן כללי, תרצו שרהיטים אלה יהיו בסיסיים, כאלה ששאר הרהיטים שלכם יכולים להשלים.

טעות מס' 5: רהיטים תואמים מדי

אל תרכשו פריטים בעלי אותו צבע וגימור בדיוק. במקום זאת, בחירות עיצוב הפנים שלכם צריכות להשלים זו את זו על ידי מציאת המכנה המשותף ושימוש בו כמבטא. זכרו, שילוב והתאמת רהיטים הם טרנדים של עיצוב פנים שממשיכים לצמוח בפופולריות שלהם.

טעות מס' 6: אין תשומת לב לטקסטורה

לא כל עיצוב הבית שלכם צריך להיות בעל אותו מראה ותחושה בדיוק. בחרו דוגמאות, בדים, צבעים וצורות שונים כדי להעניק לחדר טקסטורות מעניינות. טיפ זה לעיצוב פנים יכול להיות חשוב במיוחד בחדרי שינה וסלונים.

טעות מס' 7: דילוג על המוקד

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בעיצוב פנים היא לשכוח לתת לכל חדר מטרה, או מוקד, שמושך את העין. אם אתם עובדים עם שטח גדול יותר, אולי אפילו תשקלו ליצור מספר מוקדים.

טעות מס' 8: אי מעורבות של מעצב פנים

גם אם עשיתם את המחקר שלכם, מעורבות של מעצב פנים מקצועי יכולה לעזור לפשט את תהליך העיצוב. לנו יש צוות שלם של מעצבים שיעניקו לכם עצות חינם לעיצוב פנים בהתאמה אישית לצרכים הייחודיים שלכם.

טעות מס' 9: שמירה על רהיטים שאינם מתאימים לחדר

רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו אוחזים ברהיטים שכבר אינם מתאימים לצרכינו, מפני שהם בעלי ערך סנטימנטלי כלשהו. זה בסדר לשחרר מהרהיטים האלה כדי לשרת טוב יותר את החזון האולטימטיבי. אם אתם מרגישים שאתם מחוברים במיוחד לרהיט מסוים, אולי יותר הגיוני לבנות את שאר עיצוב החדר סביב אותו פריט ספציפי, במקום להשאיר אותו בחדר כלאחר יד.

טעות מס' 10: התעלמות מהאישיות שלכם

אם עיצוב הבית שלכם עומד לעמוד במבחן הזמן, הוא צריך לשקף את האישיות שלכם. אל תחקו סגנונות של אנשים אחרים, מצאו דרך להפוך את החדר לשלכם. לא בטוחים איזה סגנון עיצוב מתאים לאישיות שלכם? חקרו את סגנונות הרהיטים הפופולריים וטרנדים של עיצוב הבית כדי לגלות מה אתם אוהבים.

 

אם אתם רוצים לרהט או לעצב את הבית, בקרו באחת מחנויות הרהיטים שלנו. תוכלו גם לבקר באתר האינטרנט שלנו https://www.rossetto.co.il/!